Fandíme zajímavým projektům!

Senior1

senior1.cz je informační portál zaměřený na volný čas aktivních seniorů z Prahy a středních Čech.

Komu je portál senior1.cz učen?

Portál senior1.cz se profiluje jako jednoznačně volnočasově zaměřený zdroj informací pro aktivní seniory a jeho hlavním cílem je poskytovat seniorům zajímavé a aktuálně informace o různorodých možnostech trávení volného času, a to zejména v Praze a České republice. Podstatnou hodnotou portálu je jeho přátelské a intuitivní pojetí ovládání a získávání informací, bez zbytečného a zdlouhavého vyhledávání ve směsi nepoptávaných informací.

Portál funguje od ledna 2014 a jeho obsah je členěn jednoduše do tří základních rubrik, které představují oblíbené volnočasové aktivity, a to konkrétně – Sport a cestování, Kultura, Kurzy a poznávání.

Senior1_1Senior1_2

Rubriky portálu

Jednotlivé rubriky jsou dále přehledně členěny na tři obsahové části – první představuje kalendář akcí, představení apod. Druhá obsahová část rubriky prezentuje tipy pro volný čas a s tím související zajímavé informace s různých zdrojů poskytující ucelenější pohled na dané téma. Třetí obsahová část rubriky informuje o zajímavých nabídkách (jako např. o možnostech ubytování, zájezdech, jazykových školách apod.). Jednotlivé příspěvky v rubrikách jsou často doprovázeny informací nebo symbolem mincí, jež prezentuje cenové zvýhodnění související například se vstupným pro seniory.

Cílová skupina

Hlavní cílovou skupinou portálu jsou aktivní senioři, tedy konkrétně skupina uživatelé přibližně od 55 let výše s aktivním životním stylem a různorodými zájmy a koníčky. Portál oslovuje, jak individuální uživatele/seniory, tak zájmové spolky, sportovní kluby, kluby seniorů, odbory apod. Veškeré informace, které portál seniorům poskytuje, jsou k dispozici zdarma a bez různých skrytých poplatků.

Novinky

S novinkami na portálu senior1.cz je možné se setkat i na facebooku a twitterů. Uživatelé, kteří projeví zájem, každý týden dostávají přehled novinek na portálu, který je průběžně doplován a aktualizován.

Více informací na www.senior1.cz

Podporuje zajímavé projekty!

________________________________________________________

V případě, že začínáte zajimavý projekt, převážně neziskový nebo sociálního charakteru, neváhejte se na nás obrátit. Rádi příspěvek zvěřejníme na našich stránkách, facebooku, twittru nebo Google  +. Kontaktujte nás na info@remeslarna.cz a také info@receptarna.cz.