Kontaktní informace

Matricaria Chamomilla s.r.o.
Jaromírova 588/32,
Nusle,
128 00 Praha 2
+420 602 470 244
info@remeslarna.cz
IČ: 02362597
DIČ: není plátcem
Společnost vedená u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 218592.

Slovo autorky

Jsem velmi ráda, že Vás mohu přivítat na stránkách remeslarna.cz. Doufám, že Vás budou bavit, ale také Vám přinesou možnost prezentovat Vás a Vaše umění on-line. Tyto stánky vznikly na základě několika podnětů, které vedly až k této, snad zdařilé realizaci. Uvedu jen pro představu některé z těchto impulsů a možná se v následujících řádcích také nejdete.

Domnívám se, že trend směřující k lokálním a originálním produktům se konečně dostal i k nám. V praxi to znamená, že raději investujeme do kvality, jelikož jak známe: když kupuji levně, obvykle kupuji dvakrát.

Ale kde takové kvalitní výrobky mohu najít?

Často setkávám s řemeslníky/umělci, kteří nemají žádné webové stránky. Když už je mají, tyto stránky jsou nepřehledné, neaktualizované, fotky jsou rozmazané, mail se vám vrací, telefon nikdo nebere… Z těchto i dalších důvodu se Řemeslárna věnuje autorským a originálním, možná i netradičním, ale hlavně kvalitním a poctivým výrobkům - od mistrů svého řemesla.

Není třeba mít své vlastní webové stránky, věnovat čas a peníze reklamě a propagaci, stačí se na Řemeslárně zaregistrovat, nahrát kvalitní fotografie do systému a popřípadě zvážit, zdali máte zájem o prodej přes náš e-shop nebo byste se rádi prezentovali v měsíčníku „Seznamte se s …“ .

Budu velmi ráda, pokud naše stránky pomohou prezentovat Vás a Vaše díla přehledně, profesionálně a dají vyniknout šikovnosti vašich rukou!

Ing. Dagmar Matějková

Ing. Dagmar Matějková